گیاهان دارویی

شیاف ماریانا چیست و چه کاربردی دارد ؟

شیاف ماریانا

شیاف ماریانا برای چیست و چه کاربردی دارد ؟

شیاف ماریانا تولید شده از گیاه ماریانا است که در طب سنتی سفارش شده است. گیاه ماریانا برای خانم‌ها بسیار مفید است. گیاه ماریانا کاملا طبیعی و سنتی می‌باشد.

 

شیاف ماریانا تنگ کننده واژن

واژن یک اندام بسیار مهم در اکثر زنان است. بسیاری از زنان شل شدن واژن را تجربه می کنند. اما کمتر کسی به دنبال معالجه است. ممکن است خانم ها از گفتگو با پزشک در مورد علائم خود خجالت بکشند و در آینده دچار ضربات شدید روحی و جسمی شوند. در اینجا ما به شما جهت درمان بیماری های واژن، شیاف تنگ کننده واژن ماریانا را معرفی می کنیم.

سفارش این محصول کاری بسیار آسان است و از آنجایی که در جعبه های عطارک بسته بندی می شود، می توانید به صورت محرمانه با خیال راحت حتی در محل کار خود آن را دریافت کنید. لازم به ذکر است که با معرفی خواص و عرضه شیاف تنگ کننده ماریانا در مدت کوتاهی مصرف آن در بین خانم ها و پزشکان با سرعت چشمگیری در حال توسعه و استفاده است.

 

گياه ماريانا چيست؟

شیاف ماریانا برای چیست

 

يک گياه دارويي با خواص بسيار زياد بوده که مي توان اين گياه را يک گياه زنانه هم گفت . مهم ترين خاصيت اين گياه تنگ کنندگي فوق العاده موثر واژن مي باشد که باعث افزايش بسيار زياد لذت جنسي در خانم ها و آقايان (همسرانشان) مي باشد.
گياه ماريانا يکي از گياهان دارويي با قدمت بسيار بالا مي باشد که از هزاران سال گذشته مورد استفاده قرار ميگرفته است. اصالت اين گياه را اطباء بزرگي همچون ابن سينا ، ملاصدرا و…. تاييد کرده اند و در کتب خود از جمله کتاب قانون طب سنتي ، سينوهه و… از آن به عنوان بهترين و قوي ترين داروي تنگ کردن واژن استفاده شده است.
استفاده از گياه ماريانا روشي موثر براي تنگ کردن واژن بوده و روشي غير تهاجمي براي دستيابي به اين هدف محسوب مي شود.

آیا گیاه ماریانا را میشناسید 

 

چرا بهترین راه برای درمان گشادی واژن استفاده از شیاف ماریانا می باشد ؟

 

شیاف ماریانا برای چیست

 

روشی کاملا طبیعی است
هیچگونه عوارضی ندارد
تاثیرات آن تضمینی است
بیش از هزاران سال استفاده شده است
همه استفاده کنندگان از این گیاه دارویی نتیجه رضایت بخش گرفته اند.

 

آشنایی با خواص درمانی شیاف ماریانا :

 

خواص و ویژگی های شیاف ماریانا :

گیاه ماریانا یکی از گیاهان دارویی با قدمت بسیار بالا می باشد که از هزاران سال گذشته مورد استفاده قرار میگرفته است این گیاه خواص بسیار زیادی دارد که برخی از این خواص و مهم ترین آنها به شرح زیر است

تنگ کننده بسیار قوی واژن ( افزایش لذت جنسی )
ضدعفونی کننده واژن
از بین برنده بوی بد واژن
ضد التهاب و خارش
تنظیم ترشحات واژینال
افزایش میل جنسی در خانمها

 

پیشنهاد ما : زگیل دهانی

 

روش استفاده از شیاف ماریانا:

شیاف ماریانا برای چیست

 

استفاده از شیاف ماریانا بسیار آسان است. هر زمان نیاز به انقباض واژن و تنگ کردن آن داشتید، یک شیاف را ۱ تا ۲ ساعت قبل، با انگشت داخل واژن بفرستید. شیاف در طی نیم ساعت اثر کرده و واژن را تنگ می کند. شیاف ماریانا تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از ۲ ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی را ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

در هفته اول، 3 عدد از این شیاف را استفاده کنید (هر 2 روزی یک عدد). پس از 7 روز، 1 تا 2 عدد در هفته مصرف کنید و در مراحل بعدی مصرف شیاف ماریانا هر 2 هفته یکبار می باشد. برای درمان دائمی به مدت ۳ ماه هر 2 هفته یکبار از این شیاف استفاده کنید. (هر سال این کار را تکرار کنید).

نکته :
میزان مصرف شیاف ماریانا در هر فرد متفاوت خواهد بود و ممکن است کمتر یا بیشتر از این میزان باشد.
برای افزایش لذت جنسی بهتر است یک روز قبل از نزدیکی استفاده شود.

 

اشکال گیاه ماریانا در بازار

شیاف ماریانا: این قرص حاوی گیاه ماریانا می باشد و در لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی تهیه و تولید می شود .شما با خرید شیاف ماریانا دیگر نیازی به آماده سازی نداشته و به راحتی می توانید با قرار دادن شیاف در واژن خود از مزایای بی نظیر آن بهره مند گردید.

گیاه ماریانا : این گیاه را می توانید به راحتی تهیه کنید .

پودر ماریانا: پودر ماریانا لاولامارکت شکل دیگر این محصول می باشد که برای استفاده از آن باید کمی آب به آن اضافه نموده و پس از خمیری شکل شدن پودر ماریانا آن را به صورت شیاف در واژن قرار دهید

 

خواص ماریانا نیز عبارتند از :

 • افزایش چند برابری لذت جنسی در رابطه جنسی فی ما بین زوجین
 • از بین بردن تمامی قارچ ها و عوامل عفونت زا و حاوی میکروب و قارچ که اطراف دستگاه تناسلی رشد نموده اند
 • خصوصیت مهم دیگر این مخصول از بین بردن بوی بد آلت تناسلی ( چه در آقایان و چه در خانم ها ) را از بین میبرد .
 • از بین بردن خارش در نواحی تناسلی یا همان خارش واژن
 • از بین بردن کامل بی اختیاری ادرار
 • متعادل نمودن ترشحات واژن
 • و مهمترین خاصیت آن تنگ کنندگی واژن به وسیله آن میباشد .

فایده اول : افزایش میل جنسی طرفین :
نه تنها برای زن بلکه برای مرد نیز لذت آفرین است

 • این عملکرد بواسطه وجود روغن آرگان موجود در ان میباشد که سبب بهبود حس ارتباط جنسی میگردد .

فایده دوم : از بین بردن عوامل بیماری زا :
ماريانا همانند یک آنتی بیوتیک قوی عمل میکند .

 • به همین سبب است که اکثر پزشکان هنگامی به مورد بوی بد واژن یا رفع میکروب ها و قارچ ها کمک شایانی مینماید.

فایده سوم : از بین بردن بوی بد آلت تناسلی :

 • بوی بد آلت تناسلی عموما ناشی از عدم رعایت بهداشت فردی میباشد ، اما در صورتی که بهداشت فردی رعایت گردید ایجاد بوی بد به واسطه تشکیل عفونت ها ، قارچ ها و… میباشد که با استفاذه از ماريانا بطور کامل از بین خواهد رفت .

فایده چهارم : درمان خارش ناحیه تناسلی و واژن :
همانطور که فایده سوم گفته شد بوی بد ناشی از عملکرد میکروب ها علی الخصوص قارچها هستند. خارش نیز به همین صورت است که پس از ۲ بار استفاده گیاه ماريانا به فاصله ۱ روز از بین خواهد رفت

فایده پنحم : درمان بی اختیاری ادرار :
گیاه ماریانا پس از استفاده سبب میگردد تا انقباط و انبساط مجرای ادرار خانم رخ دهد و سپس به مرور زمان فرد شاهد درمان بی اختیاری ادرار خواهد بود .

فایده ششم : تعادل در ترشحات واژن :
امروز بسیاری از خانم ها هستند که واژن آنها بیش از حد دارای ترشحات است .

 • علت این امر میتواند ایجاد درگیری در یک مکانسیم به نام کانتدان میباشد .
 • گیاه ماریانا سبب ایجاد سیکل نرمال در ترشحات واژن خواهد شد .

فایده هفتم : مهمترین فایده ماريانا تنگ کنندگی واژن است :
ماريانا پس از تماس با سلول های بافت واژن و دهانه واژن و منطقه پرینه باعث جمع شدن بافت هایی که خودشان را ول کرده اند خواهد شد .

 • به همین جهت با جمع شدن بافت ، تنگ شدن واژن به وفوع می پیوندد .

 

تفاوت شیاف ماریانا با گیاه ماریانا چیست ؟

شیاف ماریانا

متاسفانه گیاه ماریانا با تاثیرات فوق العاده ای که دارد توسط برخی سودجویان تقلبی شده و هیچ تاثیری نخواهد داشت.

 • به همین خاطر موکدا توصیه میکنیم از پودرهای بی نام و نشان موجود در بازار که به عنوان گیاه ماریانا به فروش میرسند استفاده نکنید چرا که هیچ نتیجه ای جز هدر رفتن وقت و پول شما را ندارد و شما را از نتایج بی نظیر محصول اصل مایوس و ناامید می کند. لذا در زمان خرید به نکات زیر توجه نمایید :
  تنها گیاه اصلی موجود در بازار که بطور مستقیم از خارج کشور وارد میشود با نام ماریانا تارگت میباشد. (به شکل شیاف)
 • روی بسته بندی باید حتما هولوگرام (برچسب امنیتی و ضد تقلب) مطابق عکس موجود وجود داشته باشد.
  گیاه ماریانا اصل ، توسط انستیتو برگ سبز و تحت نظارت وزارت بهداشت بسته بندی می شود.
  به هیچ عنوان از پودرهای فله ای (بدون بسته بندی معتبر) استفاده نکنید که اولا تقلبی است و دوما عوارض جانبی خواهد داشت.

 

عوامل متعددی سبب افزایش عفونت در بانوان میشوند با دیدن این کلیپ در مورد شیاف اریانا بیشتر بدانید 

 

استفاده از شیاف ماریانا بعد از زایمان :

شیاف ماریانا

شیاف ماریانا

طبیعی است که واژن بعد از زایمان طبیعی تغییر کند. کانال واژن و دریچه واژن شما برای اجازه دادن به عبور نوزاد از طریق کانال، کشش بسیار زیادی خواهد داشت. برخی از زنانی که زایمان کرده اند ممکن است متوجه تغییر در مهبل (واژن) خود، مثلا احساس شل یا خشک شدن، و یا بزرگتر شدن واژن نسبت به قبل، شده باشند. حتی ممکن است متوجه شوید که واژن شما از حالت معمول خود کمی سست تر است. کاملا طبیعی است واژن شما باید چند روز پس از زایمان شروع به عقب رفتن کند، اگرچه ممکن است به طور کامل به شکل اصلی خود بازنگردد. خانم هایی که تجربه استفاده از شیاف ماریانا را بعد از زایمان دارند، مصرف شیاف ماریانا را در جهت تسریع بازگشت واژن به شکل اولیه و قبل از زایمان، توصیه می کنند.

 

استفاده از شیاف ماریانا و خشکی واژن :

یکی از مشکلات رایج در میان خانم ها که معمولا روابط جنسی را هم تحت تاثیر خود قرار می دهد، خشکی واژن است. بعضی اوقات، حتی زنانی که از نظر جنسی فعال نیستند، از خشکی واژن و تحریکاتی که ممکن است با آن همراه باشد، رنج می برند. یک باور غلط وجود دارد که این مشکل تنها در دوران یائسگی اتفاق می افتد. این تفکر کاملا اشتباه است و امکان دارد در هر زمانی حتی در زنان جوان نیز این مشکل رخ دهد و موجب رابطه جنسی ناراحت کننده و بر هم خوردن تعادل در زندگی جنسی فرد شود.

 

شیاف ماریانا برای عفونت

برخی از زنان از بیماری فیبروم رحم و عفونت رحم و کیست رنج می برند و طب سنتی این شیاف را برای درمان این فیبروم ها تهیه کرده چون جذب بالایی داشته و نیازی نیست که در آینده رحم زنان بکل برداشته شود بلکه درمان می شود و این فیبروم های رحمی درددناک و یا خطرناک نیستند ولی باید درمان شوند

 

زمان تأثیرگذاری شیاف واژینال ماریانا:

تأثیرگذاری این محصول با توجه به ژنتیک و ویژگی های جسمی افراد مختلف بین ۲ ساعت الی ۳ ماه می باشد! بله این شیاف در بسیاری از افراد حتی با یک بار استفاده سریعاً تأثیر گذاشته و حداکثر میزان تنگ شدگی واژن را ایجاد می کند. بانوان زیادی که به دلیل گشاد شدن تدریجی واژن که حتی متوجه آن نیز نشده بودند پس از چند بار استفاده به لذت جنسی اوایل ازدواج رسیده اند. حتی ترشحات نامطبوع در این افراد از بین رفته بود.

 

آیا شیاف ماریانا برای عفونت خوب است؟

شیاف ماریانا که ساخته شده از گیاه ماریانا می باشد یکی از گیاهان دارویی مناسب برای مبارزه با عفونت های واژن زنان می باشد. شیاف ماریانا با داشتن ترکیبات ضد عفونی کننده علاوه بر تنگی واژن عفونت واژن را بهبود می بخشد و همچنین از خارش این اندام جلوگیری به عمل می آورد.

 

نحوه استفاده برای تنگ کردن واژن

برای بار اول یک پیمانه از گیاه (به اندازه یک لیوان) را با ٧الی٨ لیوان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقیقه می جوشانید. پس از سرد شدن جوشانده را از یک تنظیف (پارچه ای با بافت بسیار ریز) صاف کنید بهتر است این کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه یک استکان از محلول را جدا کرده و مابقی را درون یک لگن تمیز ریخته و به مدت ١۵ دقیقه درون لگن بنشینید. با استفاده از یک سرنگ تمیز ،درون واژن را با یک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهید تا محلول درون استکان تمام شود.

 1. روش های دیگر برای تنگ کردن واژن با ماریانا
 2.  پودر در أب ولرم خمیر گرفته شود و در پارچه ای نازک و تمیز قرارداده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .
 3. دوش واژینال یا طشت آبزن نشسته شود ده دقیقه
 4.  تزریق به داخل واژن

این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است در طی سه ماه

هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن نیز هست و خوشبو کننده واژن است .
اثر هیچ داروی گیاهی و شیمیایی برای تنگ کردن واژن دایمی نیست و موضعی هست

به طور کلی هیچ درمان قطعی ندارد لذا بهترین راهکار استفاده از قوی ترین داروهای گیاهی قابض است که در این محصول وجود دارد .

 

شش مورد از خواص پودر ماریانا برای زنان :

▪️ گیاه ماریانا از گذشته تا کنون به عناون دارویی شفا بخش برای بانوان مطرح بوده است .

▪️ این گیاه به روش های مختلفی مورد استفاده و بهره وری بوده و هم اکنون نیز همچنین است .

▪️ ماریانا چه به صورت تکی و چه به طور ترکیبی دارای خواص ویژه ای برای بانوان است .

▪️ معمولا از این گیاه در ناحیه تناسلی خانم ها استفاده میشود و استعمال آن تنها در همین ناحیه است .

▪️ روغن ماریان و همچنین پودر این گیاه در دسترس همگان قرار درد تا از خواص آن بهره مند شوند

▪️  مهمترین خاصیت پودر ماریانا تنگ کردن واژن است. اما این گیاه تنها همین

خاصیت را ندارد و به لیستی از این خواص اشاره میکنیم.

 1. افزایش لذت در رابطه جنسی
 2. سفت کردن ماهیچه های واژن
 3. درمان عفونت واژن
 4. تعادل در ترشحات واژنی
 5. درمان بوی بد واژن
 6. رفع خارش واژن

 

تفاوت شیاف ماریانا با گیاه ماریانا چیست ؟

شیاف ماریانا برای چیست

متاسفانه گیاه ماریانا با تاثیرات فوق العاده ای که دارد توسط برخی سودجویان تقلبی شده و هیچ تاثیری نخواهد داشت.

به همین خاطر موکدا توصیه میکنیم از پودرهای بی نام و نشان موجود در بازار که به عنوان گیاه ماریانا به فروش میرسند استفاده نکنید چرا که هیچ نتیجه ای جز هدر رفتن وقت و پول شما را ندارد و شما را از نتایج بی نظیر محصول اصل مایوس و ناامید می کند. لذا در زمان خرید به نکات زیر توجه نمایید :

 1. تنها گیاه اصلی موجود در بازار که بطور مستقیم از خارج کشور وارد میشود با نام ماریانا تارگت میباشد. (به شکل شیاف)
 2. روی بسته بندی باید حتما هولوگرام (برچسب امنیتی و ضد تقلب) وجود داشته باشد.
 3. گیاه ماریانا اصل ، توسط انستیتو برگ سبز و تحت نظارت وزارت بهداشت بسته بندی می شود.
 4. به هیچ عنوان از پودرهای فله ای (بدون بسته بندی معتبر) استفاده نکنید که اولا تقلبی است و دوما عوارض جانبی خواهد داشت.

 

شیاف ماریانا بهتر است یا پودر ماریانا؟

در پاسخ به این سوال باید به جوانب مختلف این کار توجه کرد. در ابتدا لازم به ذکر است که استفاده از ماریانا چه به صورت پودری و چه به صورت شیاف باید با مشورت کارشناس طب سنتی صورت بگیرد. دوما اکثر افراد تصور می کنند که این محصولات چون گیاهی هستند هیچگونه عوارضی ندارد. در صورت که همه گیاهان دارویی در صورت مصرف اشتباه می تواند عوارض خفیف یا جدی را به همراه داشته باشد. پس بهتر است شیاف ماریانا یا پودر ماریانا را حتما با مشورت کارشناس و در روش و دوز صحیح آن مصرف کنید.

اشکال گیاه ماریانا در بازار

شیاف ماریانا: این قرص حاوی گیاه ماریانا می باشد و در لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی تهیه و تولید می شود .شما با خرید شیاف ماریانا دیگر نیازی به آماده سازی نداشته و به راحتی می توانید با قرار دادن شیاف در واژن خود از مزایای بی نظیر آن بهره مند گردید.

گیاه ماریانا : این گیاه را می توانید به راحتی تهیه نموده و به شکلی که در زیر توضیح داده خواهد شد استفاده نمایید .

پودر ماریانا: پودر ماریانا لاولامارکت شکل دیگر این محصول می باشد که برای استفاده از آن باید کمی آب به آن اضافه نموده و پس از خمیری شکل شدن پودر ماریانا آن را به صورت شیاف در واژن قرار دهید .

شیاف ماریانا یا پودر ماریانا؟

شیاف ماریانا

شیاف ماریانا

1- نکته اول توجه به اصل بودن محصول می باشد. هم در شیاف ماریانا و هم در پودر آن امکان تقلب وجود دارد. اما استفاده از حالت پودر این گیاه می تواند فضا را برای تقلب افراد سودجو باز کند. چرا که در بسیاری از فروشگاه ها از روی سهو یا عمد آن چیزی را که به اسم پودر ماریانا به فروش می رسانند در اصل پودر ماریانا نیست و ترکیبی از چند گیاه مختلف می باشد. لذا توجه به این مسئله می تواند بسیار مهم باشد. لذا در این شاخص شیاف های ماریانا می تواند قابل اتکاتر باشد. هر چند در بین شیاف ها نیز نوع تقلبی آن نیز وجود دارد. اما برخی از برندها مدت طویلی است که مورد استفاده مردم بوده و اعتماد خود را پس داده است. یکی از این برندها شیاف ماریانا دکتر از بسته 40 عددی می باشد.

2- نکته دوم در مصرف شیاف و پودر ماریانا می باشد. طبیعتا مصرف پودر این گیاه سخت تر از مصرف شیاف آن می باشد. استفاده از شیاف ماریانا آسان بوده و کافی است دو ساعت قبل از نزدیکی کمی شیاف را با آب ولرم شسته و به مدت یک ساعت تا نیم ساعت درون واژن قرار دهید تا جذب شده و سپس واژن را با آب سرد شستشو می دهید. اما در مصرف پودر آن باید دستور العمل خاصی را دنبال کنید.

ابتدا باید پودر را با آب ترکیب کرده و بجوشانید و سپس از یک صافی رد کرده و درون یک وان بریزید و به مدت 15 دقیقه بجوشانید. البته دستورالعمل کامل آن کمی پیچیده تر است که در صفحه محصول پودر ماریانا می توانید آن را مطالعه نمایید.

3- نکته سوم که مبحث نسبتا مهمی هم می باشد، بحث محرمانه بودن و مخفیانه بودن این محصول می باشد. همه افرادی که این محصول را سفارش می دهند خواستار محرمانه بودن بسته بندی و ارسال آن هستند. لذا طبیعتا شیاف ماریانا به دلیل حجم کمتر و راحتی استفاده تر برای این افراد مناسب تر می باشد. چرا که هر زمان نیاز داشتند می توانند از آن بهره برده و به نتیجه دلخواه خود برسند. حتی در مسافرت ها که امکان حمل و نقل پودر ماریانا به خوبی میسر نیست این شیاف ماریانا است که می تواند کارساز باشد.

4- نکته چهارم میزان استفاده از ماریانا می باشد. خوشبختانه شیاف های ماریانا به دلیل اینکه دارای مقدار مشخصی هستند نیازی به اندازه گیری آن نیست. یعنی در هر بار مصرف یک عدد شیاف را به راحتی داخل واژن گذاشته و نتایج آن ظاهر می شود. اما پودر ماریانا دارای میزان و دوز مشخصی نیست و در صورت استفاده از مقادیر زیاد می تواند عوارضی را به همراه داشته باشد.

 

نحوه استفاده از شیاف ماریانا 

 

مراحل قرار دادن شیاف واژینال:

چه بخواهید شیاف را برای خودتان قرار دهید با برای فرد دیگری این مراحل را انجام دهید.مراحل ذکر شده برای هر دو مورد کاربرد دارد.

ابتدا دست ها و واژن خود را به خوبی بشویید .این کار را با استفاده از آب گرم و صابون انجام دهید و در نهایت دست ها و واژن خود را با حوله ی تمیز خوب خشک کنید.

2.خارج کردن شیاف از بسته بندی

شیاف را با دقت و خیلی آرام از بسته بندی خارج کنید و سعی کنید انتهای شیاف درون بسته بندی قرار بگیرد .ممکن است شیاف همراه با اپلیکاتور باشد .شیاف را درون اپلیکاتور قرار دهید.

3.پوزیشن مناسب برای قرار دادن شیاف

می توانید روی کمر خود دراز بکشید و زانوهای خود را خم کنید یا می توانید روی پاهای خود بایستید و زانوها را مقداری خم کنید.در صورتی که می خواهید شیاف را برای فرد دیگری قرار دهید پوزیش اولی برای بیمار بهتر است.

4.قرار دادن شیاف

در صورتی که اپلیکاتور دارید اپلیکاتور را درون واژن قرار دهید و شیاف را به درون واژن هل دهید و در صورتی که اپلیکاتور ندارید شیاف را از قسمت نوک تیزش وارد واژن کنید و فشار دهید تا به انتهای واژن حرکت کند.

5.خارج کردن اپلیکاتور

در صورت استفاده از اپلیکاتور آن را از واژن خارج کنید.

6.پایان کار

مقدار کمی دراز بکشید تا شیاف در جای خود قرار گیرد و از واژن خارج نشود.

7.شستن دست ها

در نهایت حتما دستمال ها و اقلامی را که استفاده کرده اید را دور بی اندازید و دست های خود را به خوبی بشویید.

 

پیشنهاد ما : مضرات گیاهخواری – عوارض گیاهان دارویی

 

کلام آخر : 

وقتی صحبت از واژن می شود، افسانه ها و تصورات غلط زیادی وجود دارد. برخی افراد معتقدند که واژن می تواند خاصیت ارتجاعی خود را از دست داده و برای همیشه سست شود. این در حقیقت درست نیست. واژن شما خاصیت تغییر شکل بازگشت پذیر (ارتجاعی) دارد. این به معنای آن است که واژن در طی رابطه جنسی و یا زایمان طبیعی دراز می شود، اما طولی نمی کشد که واژن شما به شکل قبلی خود برمی گردد. علاوه بر آن با مصرف شیاف تنگ کننده واژن ماریانا، خاصیت تنگ شدن واژن را برای همیشه حفظ خواهید کرد.

شل شدن واژن می تواند علل مختلفی داشته باشد. ممکن است مهبل شما با افزایش سن یا داشتن فرزند کمی شل تر شود، برای تنگ کردن واژن با استفاده از شیاف ماریانا، عضلات دقیقا مانند آکاردئون منبسط می شوند و جمع می شوند. با مصرف منظم شیاف ماریانا هیچ چیزی به عنوان واژن “شل” وجود ندارد. البته با گذشت زمان، زایمان و سن به طور بالقوه می توانند باعث شل شدن جزئی و طبیعی واژن شما شوند، اما با مصرف شیاف تنگ کننده ماریانا واژن کشش خود را به طور دائم از دست نمی دهد.

 

نکته : متاسفانه بیشتر انسان ها قبل از حادثه پیشگیری نمی کنند و به فکر درمان سریع هستند لطفا قبل از خرید هر محصولی به متخصص مراجعه کنید. چون گیاهان دارویی درمان گر سریع شاید نباشند و با استفاده روزانه مداوم یا برنامه ریزی شده تاثیر آرام و سالم بدون ضرری را برای بدن شما به ارمغان بیاورند.

31 دیدگاه در “شیاف ماریانا چیست و چه کاربردی دارد ؟

 1. visitor185906 گفت:

  سلام‌خسته‌نباشین‌‌.من‌شب‌قبل‌استفاده‌کردم‌..ولی‌نتونسم‌اونو‌بیرون‌بکشم‌..چکار‌باید‌بکنم‌.لطفا‌راهنمایی‌کنید.ممنونم

 2. visitor184178 گفت:

  سلام شیاف ماریانا بعد از استفاده خارج میشه یا نه اب میشه و تحلیل میره یعنی میخام بدونم باید بعد خارجش کنم از رحم یا خودش خارج میشه.عوارض ندارا ایا؟ بعد من برای تنگی واژن میخام چند بار باید مصرف کنم اعتیاد نمیاره مثلا من مجبور شم دایم ازش استفادا کنم؟

 3. davody گفت:

  ای وای منم میخوام تازه چند روزه زایمان طبیعی کردم. مادرشوهرم میگه چون بخیه نخوردی ببخشیدا گشاد شدی🤦🏻‍♀️خجالت میکشم از شوهرم حس میکنم ازم دوری میکنه اگه کسی راهکاری داره بگه تورخدا

 4. دنیای من s گفت:

  من از عطاری خریدم رنگش سبزه تقریبا مثل حنا که هنوز خیس نشده ولی خیلی تاثیر داره همینه شیافی که میگین ؟

 5. frozesh گفت:

  منم یه سوال دارم پودرماریانا ضررداره؟منظورم اینکه ممکنه عفونت بیاره؟

 6. tayebeh گفت:

  سلام من ۳۸ سالمه یه زایمان داشتم و سزارین بودم حالا از قرص ماریانا برا عفونت واژن و رحم می خواستم استفاده کنم آیا دستور مصرف همونیکه فمودین یا طر دیگه ای باید انجام بدم لطفا جواب بدین ….

 7. tahereh گفت:

  سلام این قرص هیچ عوارضی نداره؟ ممکنه بعد چن بار استفاده واژنو بدتر کنه ینی شل کنه؟‌ آخه من شنیدم بخاطر پارافینی ک تو قرص استفاده میشه عوارضش شل شدن واژنه

 8. علیرضا افتخاری گفت:

  در نظر داشته باشید که مطابق دستور نوشته شده توی شیاف شما در هر سال می‌توانید به مدت ۳ ماه هر ۲ هفته یک‌بار از این شیاف استفاده کنید و استفاده روزانه از آن توصیه نمی شود.واقعا اینو جدی بگیرید خیلی مهمه بعضیا زیاد استفاده میکنن در حالی که هر دارویی چه گیاهی چه شیمیایی استفاده بیش از حدش توصیه نمیشه

 9. ساحل گفت:

  سلام من استفاده کردم عاااالی بود واقعا تعجب آور،مثل معجزه اصلا باورم نمیشد انقد خاصیتش خوب باشه اخه میگن سوزش میاره یا مثلا تاثیری نداره ولی واسه من بی نظیر بود اومدم تشکر ویژه از شما و مشاور خوبتون بکنم حتی خیلی خوب و زودم به دستم رسید ممنونم

 10. sepideh paydar گفت:

  یه طبیب به من پودرشو داد برای رفع عفونت و پاکسازی رحم بهم گفت اگر خارش یا سوزش پیدا کردی دیگه استفاده نکن.واگر خارش و سوزش نیفتاد توی مقداری دوغ یا ماست رقیق شده بشین رفع میشه.البته من خارش نداشتم اما گفتم بهتون راهشو بگم مشکل شما حل بشه.

 11. roghayeh گفت:

  بهترین مارک پودر ماریاناو یا قرص ماريانا که تنگ کننده واژنهست چیه؟ ,واقعا این مطالبی که میزارن یا در مورد این شیاف یا پودر ماریانا حرف وحدیث زیاده خیلیا راضی بودن و تعداد کمی هم تاثیر نزاشته واسشون من که اولین بارمه میشنوم از این چیزها هم سر درنمیارم ولی مطالبتون خیلی مفید بود مثل اینکه تاثیراتی هم داشته ممنونیم

 12. جمیله گفت:

  من تعریف ماریانا زیاد شنیدم سفارش دادم چند روزه به دستم میرسه ؟ تضمین وعلامت سیب سلامت داره.شیاف چهل عددی هم دارین شما ؟ دوستام گرفتن راضین منم برای عفونت میخام امیدوارم خوب باشه

 13. جهاندیده گفت:

  من میتونم به جرات قسم بخورم این محصو فوق العاده بود من قبلا عمل زیبایی هم انجام داده بودم و اوایلش خوب بود ولی زود تاثیرش رفت ولی با این شیاف خداییش دو سه بار مصرف کردم خود به خود نتیجه شو دیدم ممنونم

 14. سحر گفت:

  من الان هفت ساله که متاهل هستم و رابطه زیادی با همسرم دارم خیلی تحقیق کردم راجع به این محصول میخوام هم خودم هم همسرم راضی باشیم از کجا باید این شیاف رو تهیه کنم ؟

 15. samaneh گفت:

  وقتی کل شهر یزد رو گشتم و اصل این محصول که شیاف ماریانا هست رو پیدا نکردم تا به دستم رسید یکیشو استفاده کردم و وقتی همسرم از سرکار برگشت خیلی سورپرایز شد. کلی پرسید چیکار کردی که اینقدر امروز خوب بود. هردومون راضی هستیم. ممنونم از اینکه محصول اصل میدید دست مردم.

 16. barankermany گفت:

  سلام خسته نباشید این شیاف ماریانا چیه واقعا خیلی تبلیغش میکنن اصلا برای چی استفاده میشه ؟خطرناک نیست ؟

 17. سپیده گفت:

  سلام این پودر میتونه رو رابطه جنسی هم تاثیراتی بزاره ؟ چون راضی نیستم هرچیزی رو امتحان کنم امکانش هست عوارض بدی دااشته باشند لطفا راهنماییم کنید

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   سلام خدمت شما بهتره که از داروهای شیمیایی استفاده نکنید و این پودر چون عوارضی نداره و گیاهی هستش مشکلی نداره و تاثیراتی روی رابطه جنسی هم میزاره و بهبود میبخشه

 18. سمانه گفت:

  سلام خسته نباشید من مدتی هستش که از بوی خیلی بد واژنم رنج میبرم و شاید باورتون نشه ولی روزانه جندین بار ضد عفونی میکنم عنبر نسارا استفاده کردم دارو های شست و شو ولی موقتیه چیکار کنم ؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   سلام به ضد عفونی کردن ادامه بدین و سعی کنین از لباس نخی بیشتر استفاده کنید (زیرلباس) واز بین بردن ترشحاتتون یا بوی بدی که از واژن اون هم بدلیل ترشحات خارج شده هستش میتونه ماریانا درمان کننده باشه

 19. شهربانو لطفی گفت:

  سلام من دخترم بی اختیاری ادرار داره یعنی خودمم زمان مجردیم این مشکلو داشتم و بهتر شدم اما برای دخترم مدت زمان بیشتری ادامه پیدا کرده و نگرانم و طبق اطلاعاتی که در مورد ماریانا کسب کردم میگن خوبه برای این بیماری درسته ؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   سلام جای هیچ نگرانی نیست دخترتون هم میتونه استفاده کنه

 20. ملیحه گفت:

  سلام من 35 سالمه و متاسفانه قارچ رحم دارم یعنی تشخیص دکتر زنان این بود چجوری می تونم از پودر ماریانا استفاده کنم تشخیصتون چیه یعنی درمان میکنه /

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   استفاده از گیاهان دارویی به طبع بهتر از داروهای شیمیایی هستن دوست عزیز و قارچ رحم هم میتونه با ماریانادرمان بشه

 21. شیلا گفت:

  تشخیص اصل بودن شیاف ماریانا از کجا می تونه باشه؟ یا باید خودمون درست کنیم. شرکتی هست که ارائه بده اگه بله لطفا به من بگید؟ خودتون محصول ارائه نمی دید؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   خیر دوست عزیز خودتون نمیتونین درست کنید و بله ما این محصول گیاهی رو داریم

 22. حقیقی گفت:

  ترکیبات شیاف ماریانا فقط خود گیاه ماریانا هست یعنی لازم نیست چیز دیگه ای استفاده کنم؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   بله خود گیاه ماریاناست خیر نیازی نیست

 23. jooje گفت:

  من خودم به شخصه نمیدنم شیاف ماریانا برای چیست ؟
  جدیدا اومده اصلا میشه به اینجور چیزها اعتماد کرد یا نه.
  خواهشاااااااا اگه کسی جواب گرفته بگه!!!!!!!!!!!!

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   لطفا مقاله رو مطالعه کنید یا سرچ اینترنتی داشته باشید متوجه این موضوع خواهید شد شاید قطعا نشه روی داروهای شیمیایی حساب کرد ولی داروی گیاهی اگه به اندازه استفاده بشه ضرری نخواهد داشت

 24. نازی گفت:

  شیاف ماریانا چیست و چه کاربردی دارد؟
  در رابطه با مقاله بالا دوستان دیگه اگه تجربه شخصی چیزی دارن بگن تا بیشتر بتونیم بدونیم. اگه واقعا اثر کرده اقدام کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *