خدمات پس از فروش

خدمات پس از فروش معجون ساز

 

گارانتی بازگشت وجه:

من معجون ساز، به عنوان مدیر سایت تضمین می کنم در صورت عدم رضایت شما از محصولات (به هر دلیلی) تمام مبلغ پرداختی در همان روز و با رضایت کامل به شما بازگردانده می شود.

فقط علت اینکه چرا محصول مورد رضایت شما نبوده است. (آن هم به این علت که بتوانیم رفع اشکال کرده تا در ارسال های بعدی بهبود ببخشیم و یا دیگر دوستان دچار همان مسئله ی تکراری نشوند.)

تمامی محصولات وب سایت معجون ساز دارای گارانتی بازگشت وجه ۱۰۰ درصد می‌باشد و شما اگر محصولات ما را خریداری کرده باشید و احساس کنید که از محصول به هر دلیلی ناراضی هستید می‌توانید به ما اطلاع دهید تا تمام وجه پرداختی شما به حسابتان بازگردانده شود.

فکر می‌کنم این موضوع طبیعی باشد که خرید محصولات دارای ریسک است و اگر فروشنده به محصول خود اطمینان دارد، قطعاً خود او این ریسک را خواهد پذیرفت!

بنابراین اگر ما به تعهداتمان پایبند نبودیم، می‌توانید درخواست بازگشت وجه داشته باشید!

تعهدات ما

تعهداتی که ما نسبت به محصولاتمان داریم:

  1. محصولات ما باکیفیت  هستند.
  2. سعی می‌کنیم محصولات ما با توضیحات نوشته شده در موردشان کاملاً منطبق باشند و اطلاعات مندرج در صفحه با محصول یکسان نبود می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید.
  3. محصول ارزشش را نداشت! حتی اگر تصور کردید که محصول ما خوب بود اما ارزش این مبلغ را نداشت نیز می‌توانید این کار را انجام دهید!
  4. دلتان نخواست!!! حتی اگر هیچ یک از دلایل بالا وجود نداشت اما شما دلتان نخواست می‌توانید درخواست بازگشت وجه بدهید!

ما تعهد می‌کنیم که محصولاتمان گارانتی 30 روزه بازگشت وجه دارند. یعنی تا 30 روز پس از استفاده (نه خرید) زیرا ممکن است شما محصولی را الان بخرید اما 20 روز بعد استفاده کنید. ملاک این موضوع فقط و فقط صحبت شماست و ما به مشتریانمان اعتماد 100 درصد داریم.

تعهدات شما

1) نگران ما نباشید!  لطفاً اصلاً ملاحظه ما را نکنید! اگر ما به تعهداتمان عمل نکردیم، این حق شماست که درخواست بازگشت وجه بدهید.

2) نقاط ضعفمان را هدیه بدهید! اگر این محبت را به ما بکنید که پس ارسال درخواست و دریافت وجه از جانب ما، دلیل این کار را نیز به ما بگویید از شما ممنون خواهیم بود.

3) بسته‌های پستی را لازم نیست به ما بازگردانید!!! می‌توانید آن را به دوستتان هدیه دهید 😀

عزیزانی که بیش از دو محصول درخواست بازگشت وجه بدهند، تحت هیچ شرایطی نمی‌توانند از گارانتی بازگشت وجه سایر محصولات استفاده کنند.

آیا به ضرر ما نیست؟ کسی سو استفاده نمی‌کند؟!
این سوال کاملاً طبیعی است و خوشحال می‌شوم به آن پاسخ بگویم!

اول از همه باید بگویم که نرخ درخواست بازگشت وجه بسیار پایین است و چیزی در حدود یک در صد است.

و اما سو استفاده افراد!  واقعیت این است که تا کنون به جز یک مورد، کسی از این شرایط سو استفاده نکرده است و دلیل این موضوع این است که افرادی که پیگیر آموزش و یادگیری و رشد شخصی هستند خیلی کمتر به فکر سو استفاده و … هستند. به هر حال تا به حال این موضوع وجود نداشته و به فرض محال اگر چنین اتفاقی رخ داد، برای این موضوع هم راهکاری ارائه خواهیم کرد.

درخواست بازگشت وجه چگونه انجام می‌شود؟

شما یک ایمیل به [email protected]  با موضوع «درخواست بازگشت وجه» ارسال می‌کنید و موارد زیر را مطرح می‌کنید:

1) نام و نام خانوادگی

2) شماره تراکنش خرید از وبسایت

3) نام محصول

4) دلیل درخواست وجه (اختیاری – اما برای ما بسیار مهم است تا مشکلاتمان را رفع کنیم)

5) شماره کارت بانکی شما (ترجیحاً ملت)

6) شماره موبایل

وجه شما در کمتر از 2 روز کاری واریز خواهد شد.

درخواست بازگشت وجه فقط از طریق ایمیل امکان پذیر است و لطفاً  طی تماس تلفنی این مورد را مطرح نفرمایید تا در سریع ترین زمان ممکن به درخواست شما رسیدگی شود.

خواهشی که از شما داشتم
پیش از ارسال درخواست می‌توانید از ما سوال هایتان را بپرسید و شرایط را در میان بگذارید و بدانید که تمام تلاش ما جلب رضایت شماست و البته:

محصولات ارسال شده آنقدر با کیفیت و آزمایش پس داده هستند که با اطمینان به شما قول می دهم که بعد از طی دوره ی مصرف و یا تمرین های گفته شده در پکیج ها رضایت چند برابری شما را در پی خواهد داشت. پس عجله نکنید چون 30 روز وقت دارید. با تشکر

گارانتی بازگشت وجه امکانی است که ما در وبسایت معجون ساز قرار داده‌ایم تا شما عزیزان با خیالی آسوده اقدام به خرید محصولات فیزیکی و آموزشی نمایید.