بیماری های زنان, بیماری های مردان, گیاهان دارویی

قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

ماریانا در داروخانه

 

ماریانا در اصل گیاهی است که می توان آن را به عنوان تنگ کننده واژن مورد استفاده قرار داد. این گیاه در بازار هم به صورت قرص و هم به صورت شیاف موجود است. قیمت شیاف ماریانا با قیمت قرص ماریانا متفاوت است. این که کدام محصول از کیفیت بالاتری برخوردار است، باید بگوییم فرقی با یکدیگر ندارند.

یکی از طبیعی ترین روش هایی که خانم ها می توانند برای داشتن رابطه جنسی بهتر مورد استفاده قرار دهند، استفاده از قرص ها و شیاف های ماریانا است. این گیاه دارویی را ابو علی سینا برای تنگ کردن واژن بسیار توصیه نموده است.

استفاده از شیاف و قرص ماریانا می تواند علاوه بر آسان بوده و بی خطر بودن، بسیار سریع و عالی نیز تاثیر گذار باشد. شل بودن واژن را با ماریانا برطرف کنید.

 

قیمت شیاف ماریانا در بازار
استفاده از شیاف برای درمان هر بیماری می تواند به مراتب بهتر از هر روش دیگری باشد. از این رو با خرید شیاف ماریانا می توانید تنها با استفاده از یک عدد آن، تاثیر فوق العاده اش را در تنگ کردن واژن مشاهده نمایید. قیمت شیاف ماریانا بسیار مناسب بوده و تاثیر سریعی در درمان مشکل شما خواهد داشت.

 

معرفی محصول بی نظیر ماریانا

 

بهترین قیمت شیاف ماریانا در داروخانه های سراسر کشور : 

قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

شیاف تنگ کننده واژن ماریانا در بسیاری از داروخانه های کشور موجود است که در این مطلب قصد معرفی بهترین شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها را داریم. شیاف ماریانا تنگ کننده واژن زنان است که در رابطه جنسی کاربرد دارد. یکی از راه های طبیعی برای درمان شل بودن واژن بانوان استفاده از شیاف ماریانا تنگ کننده واژن است که ابوعلی سینا نیز بسیار توصیه نموده است. شیاف تنگ کننده واژن ماریانا موجود در داروخانه ها که از گیاه مرغوب ماریانا ساخته میشود یک درمان عالی و بسیار بسیار سریع برای شل بودن واژن است.

شیاف تنگ کننده واژن را تنها کافی است یک عدد از این شیاف را استفاده کنید تا سریعا به معجزه درمانی طبیعت پی ببرید. تنها چند دقیقه طول میکشد تا ماریانا جذب بدن شود و واژن بانوان را به سرعت تنگ و لذت بخش کند. محبوبیت گیاه ماریانا از آنجا می‌آید که باعث تنگی واژن می‌شود. گیاه ماریانا در کتاب‌های طب سنتی از جمله ابوعلی سینا نام برده شده است. شیاف تنگ کننده واژن ماریانا برای افزایش میل جنسی خانم ها، تنگ شدن واژن و همچنین ضدعفونی کردن واژن استفاده فراوان دارد. استفاده از شیاف ماریانا برای تنگ شدن واژن بعد از مدت زمانی باعث تاثیر دائمی آن می‌شود و بنابر ادعای تولید کننده بعد از چند مدت دیگر احتیاجی به استفاده از شیاف تنگ کننده واژن ماریانا نمی‌باشد. شیاف ماریانا تنگ کننده واژن خانم ها تولید از گیاه ماریانا است که در طب سنتی بسیار سفارش شده استو گیاه ماریانا برای خانم‌ها بسیار مفید است شیاف تنگ کننده واژن ماریانا کاملا طبیعی و سنتی می‌باشد.

امروزه بازار فروش گیاه ماریانا بسیار داغ است و انواع شیاف ها پودر ها و روغن و قطره و خود این گیاه را نیز به فروش می رسانند و بهترین مراکز فروش این گیاه پر ارزش فروشگاه های عرضه کننده داروهای گیاهی و محصولات ارگانیک و عطاری های سنتی وسامانه های فروش انلاین هستند و این مراکز بهترین بسته بندی ها و بهترین محصولات را برای شما عرضه می کنند در بسته های تجاری و بهداشتی  و خریداران با توجه به بودجه و کیفیت محصول می توانند از این مراکز خرید کنند و می توانید از مراکزی خرید کنید که مجاز بوده و دارای پروانه بهداشت و نشان تجارت الکترونیک باشند

 

پیشنهاد ما : طرز استفاده از شیاف ماریانا

 

چه مدت طول میکشد تا شیاف تنگ کننده واژن اثر کند؟

قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

مدت زمان تاثیر شیاف تنگ کننده واژن ماریانا با توجه به ژنتیک و ویژگی های جسمی زنان مختلف بین 2 ساعت الی 3 ماه می باشد! بله این شیاف تنگ کننده واژن در بسیاری از افراد حتی با یک بار استفاده سریعاً تأثیر گذاشته و حداکثر میزان تنگ کنندگی واژن را ایجاد می کند. بانوان زیادی که به دلیل گشاد شدن واژن که حتی متوجه آن نیز نشده بودند پس از چند بار استفاده به لذت جنسی اوایل ازدواج رسیده اند و حتی ترشحات نامطبوع در این افراد از بین رفته بود. مدت زمان اثر شیاف تنگ کننده واژن ماریانا 2 ساعت است و اگر اثر نکرد مصرف دو مرتبه آن ممنوع است و عوارض دارد. شیاف ماریانا تنگ کننده واژن تاثیرات بی نظیری دارد و کمتر از 2 ساعت حداکثر میزان تنگ شدگی واژن را در زنان ایجاد می کند و شما متوجه اثرات آن می گردید.

 

خواص گیاه ماریانا

 

قیمت قرص ماریانا:

قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

برخی از افراد ترجیح می دهند به جای استفاده از شیاف ماریانا از قرص ماریانا استفاده کنند. یا این که قیمت ماریانا و قیمت قرص ماریانا برای آنها گران تر از قرص ماریانا می باشد. از اینرو اقدام به استفاده از قرص این گیاه درمان گر می نمایند.

استفاده از قرص ماریانا می تواند به تنظیم نمودن عادات ماهانه، رفع بوی بدن واژن، تنگ کردن واژن و تقویت میل جنسی بانوان تاثیر گذار باشد. قیمت قرص ماریانا هیچ فرقی با قیمت شیاف ماریانا ندارد. هر دوی این محصولات از قیمت ۳۰ هزارتومان آغاز و تا ۱۰۰ هزار تومان متغیر می باشند.

این قرص ها را باید به صورت یک دوره کامل سه ماه استفاده نمود. هفته ای دو تا سه بار استفاده از قرص ماریانا می تواند تنگی دائمی واژن را در خانم ها به همراه داشته باشد.

 

خواص ماریانا

 

قیمت اینترنتی شیاف ماریانا : 

عطارمارت
شیاف ماریانا آرال
۲۶٫۰۰۰ تومان
طب نما
شیاف ماریانا آرال (قرص) – 12 عددی
۳۴٫۸۰۰ تومان
جام طب
تنگ کننده واژن ماریانا (شیاف ماریانا)
۳۱٫۹۹۹ تومان
اینترجنس
تنگ کننده واژن (قرص شیاف ماریانا)
۳۵٫۰۰۰ تومان
حکیم کرد
شیاف ماریانا
بدون گارانتی
۴۰٫۰۰۰ تومان
درمانگیاه
قرص ( شیاف ) ماریانا اصل: ضد عفونی و تنگ کننده واژن
۴۲٫۰۰۰ تومان
شیاف ماریانا 12 عددی
۴۶٫۲۰۰ تومان
شیاف ماریاناتنگ کننده واژن افزایش لذت جنسی کاملا ارگانیک
۶۳٫۰۰۰ تومان

 

 در زمان خرید به نکات زیر توجه نمایید :

1. روی بسته بندی شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها باید حتما نشان استاندارد و لوگوی سازمان غذا و دارو باشد.
2. حتما باید شیاف تنگ کننده واژن ماریانا دارای نشان استاندارد باشد.
3. به هیچ عنوان از پودرهای فله ای برای تنگ کردن واژن تان استفاده نکنید که اولا تقلبی است و دوما عوارض جانبی خواهد داشت.

4. اکیدا توصیه می شود قبل از خرید شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها با پزشک زنان مشورت کنید.

5. شیاف تنگ کننده واژن ماریانا را فقط و فقط از داروخانه های مجاز کشور که دارای پروانه فعالیت هستند خریداری کنید.

 

نکته : متاسفانه بیشتر انسان ها قبل از حادثه پیشگیری نمی کنند و به فکر درمان سریع هستند لطفا قبل از خرید هر محصولی به متخصص مراجعه کنید. چون گیاهان دارویی درمان گر سریع شاید نباشند و با استفاده روزانه مداوم یا برنامه ریزی شده تاثیر آرام و سالم بدون ضرری را برای بدن شما به ارمغان بیاورند.

 

پیشنهاد ما : شیاف ماریانا چیست و چه کاربردی دارد ؟

سخن آخر : 

شیاف ماریانا محصولی با کیفیت است که از نظر مصرف در بین افراد محبوبیت بیشتری دارد چون به راحتی مصرف می شود.

قیمت شیاف تنگ کننده واژن موجود در داروخانه ها : متاسفانه این عبارتی هست که در اینترنت جستجو می شود و باید بدانیم که این شیاف در عطاری های معتبر شهر خودتان پیدا می شود و احتمال کمی داره که در داروخانه چنین چیزی بفروشند.

16 دیدگاه در “قیمت شیاف ماریانا در داروخانه

 1. ناشناس گفت:

  من خیلی استرس دارم خیلی من بلوچ هستم می ترسم ولی بازم استفادمیخوام کنم

  1. ناشناس گفت:

   تماس بگیرید که زودتر پیگیری بشه.
   ۰۹۳۶۳۹۷۵۳۷۲

 2. visitor205224 گفت:

  سلام خسته نباشید این مواردی که بزای قرص مار یانا تو سایت بود وافعا تاثیرگزاره؟من خارش شدید دارم و اینکه هنوز باکره ام میشه استفاده کرد؟

 3. صفریان گفت:

  لطفا بفرماییدازداروخانه این شیاف بایدخریداری بشه یااز مغازه های فروش داروگیاهی؟ممنون

 4. nikooo گفت:

  سلام من قرصشومیخوام چجوری بایدقرصش سفارش بدم و شماره تماس مشاوره روهم لطفابدید،بعدقرصش استفاده کنم می شخص میشه موقع نزدیکی یان چون نمیخوام شوهرم متوجه نشدقرص استفاده کردم.هرچی زودتر جواب بدیدلطفاتوروخدا

 5. شکوهمند گفت:

  کسی تا بحال شیاف ماریاناخریده طریقه استفاده پودر ماریاناچه جوریه؟ قیمت شیاف ماریانا چنده؟

 6. پانیذ25 گفت:

  من هنو نخریدم عفونت دارم هر کاری میکنم خوب نمیشم دوست اینو بهم پیشنهاد داده چجوری میتونیم از شما بخریم ؟

 7. پرنده.در قفس گفت:

  یه قاشق از پودر ماریانا رو با ۱لیوان آب به مدت ده دقیقه میحوشونیم

  تقریبا میرسه به ۱/۳لیوان اونو با سرنگ داخل واژنتون میریزید تقریبا ۱۰تا سرنگ پر میشه و خالی میشه هر ده روز تکرار میکنی تا ۳ماه بعد تا ۱سال تنگ میمونه البته تو روز اول هم اثرشو میبینی من احساس کردم تنگ شدم باهاش

 8. mamanghazali گفت:

  من بخیه ام باز شد گشاد شدم رفتم دکتر گفت یه بچه بعد یا بیا عملت کنم منم نرفتم دیگ رفتم ماریا گرفتم تو اینترنت خونده بودم.

  خوب بود واقعا باورم نمیشه محصولتون اصل و تاثیرگذاریش عالی بود ممنون

  1. ناشناس گفت:

   از کی خریدی شمارشو بهم میدی

 9. ni-ni گفت:

  از کجا تهیه کردید ….واقعا تاثیر داره؟؟قیمتش چطوریه

 10. یا زهرا گفت:

  من امتحان کردم
  زایمانم طبیعی بود
  هم واژن را تنگ میکنه و هم اینکه رحم را تمیز میکنه
  چیزیه که خودم امتحان کردم وگرنه اصلا نمیگفتم

  1. سیما گفت:

   سلام چجوری استفاده کردی.چطوری درش آوردی؟

 11. متین مرتضوی گفت:

  باید از عطاریا بگیریم گیاهشو ؟ اخه من شنیدم از همکارام استفاده کردن کلا عفونت ندارن میگن شیاف ماریانا یا روغن و قطره شم هست راستشو بخواین من زیاد به این چیزا توجه نمیکردم ولی چون تاثیرشو گفتن بهم میخوام بدونم کجا تهیه کنم شیافشو

 12. مهتاب کرامتی گفت:

  تاثیر روغنش که عالی بود یعنی انقد تردید داشتم انقد استرس کشیدم تقلبی نباشه اینا چون جای حساسی استفاده میشه ولی نه تنها عفونتم بعد چند روز مسمر برطرف شد اصلا واژنم تنگ شد عالیهه قیمتشم خوبه البته همه جا متفاوته

  1. سجادمشکی گفت:

   ببخشید شما همین خانم بازیگر مهتاب کرامتی هستین 😉

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *