مربوط به گیاهان

خواص روغن خراطین برای مردان

روغن خراطین

خواص روغن خراطین برای مردان

 

روغن خراطین

 

روغن خراطین چه روغنی است ؟

این روغن مدت هاست برای برخی افراد جایگزین جراحی و بوتاکس های حجم دهنده شده‌ است و در آسیا و اروپا به عنوان بهترین روش درمان طبیعی کوچکی اندام هاست.

این روغن بیشتر جنبه زیبایی دارد و به عنوان حجم دهنده گونه و سینه ها می توانید از آن استفاده کنید.

فکر تزریق ژل و پروتز لب هایتان را فراموش کنید و با روغن خراطین با بی خطرترین و بهترین روش به خواسته خود برسید.

روغن خراطین و رفع معضل کوچک بودن اندام تناسلی

عوامل و فاکتور های زیادی در کوچک بودن اندام تناسلی مردان اثرگذار است. ژنتیک، رژیم غذایی نامناسب و سبک زندگی غلط افراد به راحتی بر روی این موضوع تاثیر می گذارند و سبب می شوند که فرد در طول زندگی و برقراری رابطه جنسی همیشه از این موضوع رنج ببرد. زمانی که فرد رابطه جنسی موفقی نداشته باشد به دنباله آن مشکلات دیگری را نیز تجربه خواهد کرد. بد نیست بدانید که پیدایش برخی مشکلات روانی در ردیف این مشکلات قرار می گیرد و با مصرف روغن خراطین می توان بر معضل کوچک بودن اندام تناسلی یک اثر مثبت گذاشت.

روغن خراطین و خواص روغن خراطین

روغن خراطین و خواص روغن خراطین واقعیت دارد یا خیر ؟ ممکن است شما نیز مانند بسیاری از افراد نسبت به تاثیر و خواص روغن خراطین اصل تردید دارید و در واقع میخواهید بدانید ایا روغن خراطین واقعیت دارد یا خیر ؟ نگرانی شما به حق و قابل درک است زیرا قرار است چند فاکتور مهم که نقش اساسی در زندگی دارند را درگیر این ماجرا کنید ؛ اولین فاکتور زمان با ارزش شماست ! دومین فاکتور امید به دریافت نتیجه است و سوم هزینه مادی که به جهت خرید روغن خراطين به شما تحمیل میشود . پس مسلم است ابتدا باید پیرامون ِ واقعیت روغن خراطین اصل ، کاربرد آن ، تاثیر دهی و فواید روغن خراطین همچنین تشخیص روغن خراطین اصل از تقلبی اطلاعاتی نسبی را کسب کنید و در نهایت تصمیم به تهیه و استفاده از آن نمایید .

ویژگی های روغن خراطین اصل

✳️از گذشته و در طب سنتی افرادی که از کوچک بودن بعضی از اندام‌های خود رنج می‌بردند و اصطلاحا بعضی از اندام‌ها به دلایل وراثتی یا ژنتیکی و یا لاغری به کمال رشد نمی‌رسیدند، به وسیله مرهمی از روغن خراطین مداوا می‌شدند. در واقع روغن زالوی خراطین از داروهای مجرب طب سنتی ایران در درمان ناتوانی‌های جنسی مردان است. نحوه ساخت و خواص این روغن در کتاب‌های متعدد طب سنتی ایران از جمله کتاب مخزن الادویه ابوعلی سینا آمده است. از ویژگی های بارز این روغن ذی‌قیمت این است که بیمار را از هر نوع درمان دیگری بی نیاز کرده و هیچ عوارضی برای وی به دنبال نخواهد داشت.

✳️ماده اصلی روغن خراطین ، کرم خراطین یا همان کرم خاکی قرمز است که امروزه طی فرایندی خاص و با کمک تجهیزات پیشرفته، ترکیبات و عناصر خود را وارد روغن‌های پایه می‌نماید.

✳️رنگ روغن خراطین اصل قهوه‌ای مایل به تیره است و دارای بویی گرم و نسبتا تند می‌باشد. همچنین روغن خراطین اصل به‌صورت روغنی و مایع است و به هیچ عنوان سفت و جامد نیست. بنابراین از خرید روغنی که بصورت کِرِم و جامد و در بسته‌های تیره رنگ است، خودداری فرمایید.

✳️توجه داشته باشید، روغن خراطین اصل هنگام مصرف، موجب گرم شدن در اندام می‌شود و اصلا نباید با حالت پف فوری و غیرطبیعی همراه باشد. اگر اینطور باشد به این معنی است که روغن تقلبی بوده و دارای مواد شیمیایی کورتون‌دار است که موجب پف کردن موقت می‌شود و متأسفانه عوارض زیاد دارد.

 

پیشنهاد ما : تاثیر ژل رویال بر اسپرم

 

کاربرد روغن خراطین برای بزرگ کردن آلت مردان

امروزه و با گسترش زندگی شهرنشینی و تغییر سبک زندگی مردم، مشکلات جسمانی و روانی بسیار زیادی در بین ساکنین جوامع شهری پدیدار شده است. یکی از این مشکلات که تاثیر جسمی و روانی بسیار بدی بر روی مردان جامعه می‌گذارد، کوچک بودن آلت تناسلی مرد می‌باشد. مردانی که از کوچکی آلت تناسلی رنج می‌برند، در انجام امور جنسی و زناشویی خود، دچار مشکلات زیادی می‌شوند. این مردان از اعتماد بنفس بسیار پایین‌تری نسبت به سایر مردان برخوردار هستند. در موارد شدیدتر که اندازه آلت تناسلی بسیار کوچک باشد، امکان انجام رابطه جنسی وجود نخواهد داشت. وجود این مشکلات تاثیرات منفی فراوانی بر روی مردان می‌گذارد که نتایج منفی آن به شکل‌های مختلفی در زندگی افراد تجلی می‌کند.

آیا رابطه‌ای بین اندازه آلت تناسلی و انزال زودرس وجود دارد؟

حساسیت آلت کوچک بیشتر از آلت بزرگ نیست، اما نکته جالب اینجا است که انزال زودرس و کوچکی آلت چندان هم بی ارتباط نیستند. بسیاری از آقایان با آلت کوچک انزال زودرس را تجربه می‌کنند. روان‌شناسان معتقدند که صرف نظر از این که بزرگی آلت برای همسر اهمیت داشته باشد یا خیر، آقایان با آلت کوچک‌تر غالباً حداقل در سطح ناخودآگاه به خود مطمئن نیستند. این عدم اطمینان اضطراب و فشار جسمی را به دنبال دارد که انزال زودرس یکی از پی‌آمدهای آن است و هر بار تجربه کردن آن اضطراب را در نزدیکی‌های بعدی بیشتر می‌کند. به این ترتیب چرخه‌ای ایجاد می‌شود که شکستن آن و غلبه بر هراس از ناکامی بسیار دشوار است. به همین دلیل است که بزرگ کردن آلت تناسلی غالباً به عملکرد بهتر و طولانی‌تر هنگام مقاربت منجر می‌شود. از این رو با استفاده از روغن خراطین آقایان می توان احساس داشتن آلت تناسلی کوچک را برای همیشه به باد فراموشی سپرد.

زمان لازم برای تاثیرگذاری روغن

 

روغن-خراطین

 

در رابطه با زمان تاثیرگذاری روغن نمی توان نظر چندان دقیقی داد. بسته به اینکه شما چه سن و سالی دارید و بدنتان تا چه مقدار بازسازی خوبی دارد، همچنین اینکه روغن را برای چه عضوی از بدنتان استفاده می کنید مدت زمان تاثیرگذاری روغن متفاوت است.

♥️♥️برای مثال اندام های درشت تر از جمله باسن و سینه نسبت به لب ها و گونه ها زمان بیشتری برای تاثیرگیری نیاز دارند. برای تاثیرگیری کافی بهتر است طول دوره مصرف را بالاتر ببرید تا دقیقا به نتیجه ای که می خواهید برسید.

♥️♥️ حداقل زمان نتیجه دهی روغن خراطین یک هفته و حداکثر زمان لازم برای ایجاد تغییر در افراد نیز دو ماه است.

قیمت روغن خراطین اصل و تقلبی

روغن خراطین در بین مردم محبوبیت خاصی دارد و همین مسئله نیز باعث شده است که مدل های تقلبی زیادی از آن روانه بازار شود.

در صورتیکه روغن خراطین جزو ترکیبات دارویی باشد نظر خاصی در رابطه با قیمت آن نمی توان داد اما روغن خراطین اصل دارای قیمت مشخصی است که چندان ارزان هم نیست.

ارزان نبودن این محصول به دلیل پروسه سخت و زمانبر تولید آن می باشد. خراطین اصل دارای رنگ تیره و بوی بدی می باشد. بنابراین اگر خراطینی را خریداری کردید که هیچ بویی نداشت مطمئن شوید که اصل نیست.

روغن خراطین اصل در ظروف 40 تا 50 میلی ارائه می شود و این میزان روغن برای استفاده یک ماهه کفایت می کند. قیمت روغن خالص و اصل خراطین برای این حجم حدودا 100 تا 130 هزار تومان می باشد.

ایا روغن خراطین واقعیت دارد ؟

شاید این سوال یک سوالی باشد که ذهن بسیاری از افراد را به خود مشغول کرده است ! در پاسخ به این سوال باید گفت اگر شما انتظار دارید روغن را به موضع بزنید و ظرف ۱ ساعت حجمی و افزایش سایز باور نکردنی دریافت کنید باید به شما بگوییم متاسفانه اینگونه نیست ! گفته ها درباره خواص روغن خراطین واقعیت دارد اما همت می طلبد !

حجم دهنده ای موثر برای آلت تناسلی آقایان :

در حقیقت بیشترین استفاده از این روغن از سوی آقایان به جهت افزایش سایز آلت تناسلی است . روغن خراطین اصل افزایش دهنده طول و قطر آلت تناسلی آقایان با تاثیر شگرف می باشد . علت این امر داشتن الانتئین زیاد در روغن خراطين رویکا است . الانتئین ماده افزایش دهنده ی حجم اندام های بدن است.

طریقه مصرف روغن خراطین اصل ؟

قبل از مصرف ناحیه مورد نظر را شتشو دهید تا روغن بر روی پوست بطور کامل پخش شود .
زمانی که پوست خشک شد . ۳ الی ۵ قطره روغن بر روی پوست بریزید و مالش دهید.
هر ۲۴ ساعت و ترجیحا قبل خواب این حرکت را تکرار کنید.
برای حجم دادن طولی یا قطری نحوه ماساژ متفاوت است.
ماساژ باید متناسب با اندام باشد : دورانی – پنی مور – پنی لس و یا تپ ( ضربه ای ).
در طول دوره مصرف روغن خراطين آب به اندازه کافی بنوشید

 

پیشنهاد ما : خواص جنسینگ در چیست ؟

 

سخن آخر :

متاسفانه در کشور عمدتا افراد از کرم خشک شده که در داخل کشور با قیمت ارزان به فروش میرود استفاده میکنند . همانطور که میدانید کرم خشک شده هیچ جنبه درمانی ندارد و الانتين خود را از دست داده است .

به همین جهت است که علاوه بر بی رنگ بودن روغن بوی خراطین را نیز نمیدهند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *