گیاهان دارویی

خواص مصرف پودر ماریانا

خواص پودر ماریانا

خواص مصرف پودر ماریانا

خواص پودر ماریانا

♦️♦️گیاه ماریانا از گیاهان دارویی مفید برای بانوان جهت رفع عفونت و خارش واژن بوده و مهمترین تاثیر آن خاصیت تنگ کنندگی واژن و افزایش لذت جنسی است .♦️♦️

پودر گیاهی ماریانا حاوی گیاه ماریانا است. خرید پودر ماریانا و استفاده از آن خواص اعجاب انگیزی برای بانوان به همراه خواهد داشت . در زمان های بسیار قدیم نیز از گیاه ماریانا استفاده می شده است و یکی از دلایلی که این گیاه محبوبیت جهانی یافته است تنگ کردن واژن و افزایش لذت جنسی در بانوان می باشد . ماریانا علاوه بر تنگ کردن واژن مزایای بی شمار دیگری نیز دارد که در این مقاله شما را با این گیاه ارزشمند اشنا خواهیم کرد .

گياه ماريانا چيست؟
يک گياه دارويي با خواص بسيار زياد بوده که مي توان اين گياه را يک گياه زنانه هم گفت . مهم ترين خاصيت اين گياه تنگ کنندگي فوق العاده موثر واژن مي باشد که باعث افزايش بسيار زياد لذت جنسي در خانم ها و آقايان (همسرانشان) مي باشد.
گياه ماريانا يکي از گياهان دارويي با قدمت بسيار بالا مي باشد که از هزاران سال گذشته مورد استفاده قرار ميگرفته است. اصالت اين گياه را اطباء بزرگي همچون ابن سينا ، ملاصدرا و…. تاييد کرده اند و در کتب خود از جمله کتاب قانون طب سنتي ، سينوهه و… از آن به عنوان بهترين و قوي ترين داروي تنگ کردن واژن استفاده شده است.
استفاده از گياه ماريانا روشي موثر براي تنگ کردن واژن بوده و روشي غير تهاجمي براي دستيابي به اين هدف محسوب مي شود.

ویژگیهای گیاه ماریانا

تنگ کردن واژن

افزایش لذت جنسی بانوان در حین آمیزش جنسی
درمان عفونت های زنانه
رفع خارش واژن
درمان بوی بد واژن
افزایش میل جنسی در بانوان
متعادل نمودن PHترشحات زنانه
ترکیبات تشکیل دهنده گیاه ماریانا

ترکیبات تشکیل دهنده گیاه ماریانا بسیار قدرتمند و موثر می باشد . آهن موجود در این گیاه 25 برابر اسفناج ،کلسیم موجود در ماریانا 17 برابر کلسیم موجود در شیر، ویتامین آ موجود درگیاه ماریانا 10 برابر هویج ، و پتاسیم و پروتئین موجود در این گیاه به ترتیب 5 برابر از موز و 4 برابر بیشتر از تخم مرغ می باشد .

اشکال گیاه ماریانا در بازار

شیاف ماریانا: این قرص حاوی گیاه ماریانا می باشد و در لابراتوارهای مجهز و پیشرفته داروسازی تهیه و تولید می شود .شما با خرید شیاف ماریانا دیگر نیازی به آماده سازی نداشته و به راحتی می توانید با قرار دادن شیاف در واژن خود از مزایای بی نظیر آن بهره مند گردید.

گیاه ماریانا : این گیاه را می توانید به راحتی تهیه کنید .

پودر ماریانا: پودر ماریانا لاولامارکت شکل دیگر این محصول می باشد که برای استفاده از آن باید کمی آب به آن اضافه نموده و پس از خمیری شکل شدن پودر ماریانا آن را به صورت شیاف در واژن قرار دهید

 

پیشنهاد ما : طریقه استفاده از گیاه ماریانا

 

بهترین روش استفاده از پودر ماریانا : 

نحوه استفاده:
براي بار اول يک پيمانه از گياه (به اندازه يک ليوان) را با 7الي8 ليوان آب مخلوط کرده و به مدت 10 دقيقه مي جوشانيد. پس از سرد شدن جوشانده را از يک تنظيف (پارچه اي با بافت بسيار ريز) صاف کنيد بهتر است اين کار را دو بار انجام داده تا محلول بدست آمده صاف و شفاف شود. به اندازه يک استکان از محلول را جدا کرده و مابقي را درون يک لگن تميز ريخته و به مدت 15 دقيقه درون لگن بنشينيد. با استفاده از يک سرنگ تميز ،درون را با يک استکان محلول کنار گذاشته شده شستشو دهيد تا محلول درون استکان تمام شود.
نکته قابل توجه اينجاست که شما در همان ثانيه هاي اول استفاده از اين دارو متوجه اثر آن مي شويد بطوريکه وقتي از سرنگ براي شستشوي  استفاده کنيد کاملاً تنگي واژن خود را احساس خواهيد کرد.
دقيقاً 10 روز پس از اولين استفاده مي توانيد از دارو استفاده کنيد اين بار بجاي يک پيمانه از نصف پيمانه و 4 ليوان آب و براي مراحل بعدي مصرف اين دارو هر 2هفته يکبار مي باشد.
پس از 3 ماه مصرف حداقل تا يک سال نيازي به استفاده از اين دارو نمي باشد چون خاصيت خود را حداقل تا يکسال حفظ مي کند.

روش های دیگر برای تنگ کردن واژن با ماریانا

 1.  پودر در أب ولرم خمیر گرفته شود و در پارچه ای نازک و تمیز قرارداده شود و شب ها در مهبل شیاف شود .
 2. دوش واژینال یا طشت آبزن نشسته شود ده دقیقه
 3. تزریق به داخل واژن

این ترکیب کاملا گیاهی بوده و برای ده بار استفاده مناسب است در طی سه ماه

هیچ گونه عوارضی ندارد بلکه ضد عفونت داخلی و ضد ترشحات واژن نیز هست و خوشبو کننده واژن است .
اثر هیچ داروی گیاهی و شیمیایی برای تنگ کردن واژن دایمی نیست و موضعی هست

گیاه ماریانا برای چه چیزی خوب است ؟

افزایش لذت در رابطه جنسی :

یکی از مهم ترین دلایل یا حتی مهم ترین دلیلی که بانوان به سراغ تنگ کردن واژن میروند،کمک به بهبود رابطه جنسی و درمان مشکلات جنسی ناشی از نارضایتی از اندامشان است .پس از زایمان های پی در پی معمولا افتادگی واژن و شل شدن لبه آن برای خانم ها رخ میدهد .شل شدن این ناحیه از بدن به دلیل ضعف و ناتوانی جداره های رحم رخ میدهد که به عوامل متعددی ایجاد میشود و باید برای رابطه با کیفیت به آن توجه کردمهم ترین دلیل آن زایمان طبیعی ، ورزش های سنگین و مداوم و فشار های زیاد است بسیاری متصورند که داشتن روابط زناشویی در طولانی مدت دلیلی برای افتادگی دهانه مهبل در بانوان و شل شدن عضلات آن خواهد بود .اما هرگز چنین نیست و این رابطه جنسی نمیتواند عامل گشادی واژن باشد .به هر دلیلی که با این مشکل روبه رو هستید ، درمان طبیعی استفاده از مشتقات ماریانا اصل است .

سفت کردن ماهیچه های واژن :

گشادی دهانه واژن یتواند به دلیل ضعف عضلات نگه دارنده ایجاد شود .پودر ماریانا و روغن ماریانا اصلی ترین مواد طبیعی برای کاهش این ناتوانی عضلات است .این روغن برای افرادی که شل شدگی واژن در آن ها به حدی است که قادر به نگه داشتن ادرار خود نیستند نیز کارساز است و در واقع درمانی طبیعی است .گاها این ناتوانی در نگه داشتن ادرار در بانوان به دلایل دیگری ایجاد میشود .یعنی برخی بیماری ها و یا مصرف داروها منجر به شل شدن عضله واژن میشود .در این موارد نیز میتوان از گیاه ماریانا برای رفع آثار بد این دارو یا بیماری استفاده کرد .روغن ماریانا جدید ترین محصول طبیعی برای رفع ناتوانی عضلات رحم است .از همین طریق نیز بر سفت شدن دهانه واژن تاثیرگذار است .این بهترین متد برای بانوانی است که با افزایش سن دچار افتادگی و ضعف مهبل میشوند .

درمان عفونت واژن :

تقریبا همه بانوان حداقل برای یک بار مشکل عفونت دستگاه تناسلی را داشته اند .این تعادل به تنظیم میزان و نوع ترشحات متناسب با دوره فرد کمک میکند .این مشکل فراگیر در تمام دنیاست و همیشه در کمین بانوان است .عفونت ناحیه تناسلی بانوان به همان اندازه که سریع رخ میدهد،همانقدر هم میتواند به سرعت و راحتی پیشگیری و درمان شود .محیط ناحیه تناسلی خانم ها کاملا مساعد برای رشد و نمو قارچ و باکتری هاست .مرطوب و تاریک بودن این ناحیه بهترین موقعیت برای عفونی شدن آن است .در این زمان باید حتما برخی عوامل پیشگیرانه را در نظر بگیرید و رشد باکتری را محدود کنید .

همواره پس از شستن ناحیه مذبور باید با پارچه نخی کاملا تمیز رطوبت آن را خشک کنید .استفاده از ژل های شستشو مخصوص بانوان برای رفع عفونت واژن بسیار مهم است .این ژل ها بسته به طریقه مصرف مدرج قابل استفاده برای همه بانوان است .حال اگر عفونت در واژن به حدی پیشرفت کرده که رعایت این عوامل آن را درمان نکند باید از دارو های شیمیایی یا طبیعی برای درمان سریع عفونت استفاده شود زیرا پیشرفت آن ممکن است سبب ورود عفونت ها به خون و بافت های دیگر شود .درمان طبیعی برای رفع عفونت واژن و جلوگیری از آن ماریانا است .پودر ماریانا، روغن ماریانا ، قرص و شیاف ماریانا همگی برای این منظور ارائه شده اند .

تعادل در ترشحات واژنی :

ترشحات خارج شده از واژن از مهم ترین عوامل تامین کننده سلامت آن هستند .زیرا این ترشحات به خروج آلودگی ها و،قارچ ها و باکتری ها از واژن کمک میکنند .سلامت ناحیه تناسلی تا حد زیادی با میزان و نوع ترشحات خروجی از آن ارتباط دارد .در افراد درگیر با عفونت و قارچ های تناسلی، معمولا ترشحات متفاوتند .یعنی حالتی سفت و غلیظ داشته و بو و رنگ آن ها با حالت عادی متفاوت است .در برخی این مشکل به حدی است که ترشحات واژن کاملا به حالت پنیری مانند خواهند بود .به طور کلی همواره ترشحات یکسان نیست و در طول دوره قاعدگی بانوان حالات مخلفی دارد .در زمانی که به تخمک گذاری نزدیک میشویم این ترشحات رقیق میشوند تا ورود اسپرم راحت تر صورت گیرد و باروری را تسریع کند .در حالی که در خارج از این محدوده کمی غلیظ تر و رنگی تر هستند .به هر حال برای تنظیم این قواعد و سیستم ترشحات بانوان از ماریانا استفاده میشود .گیاه ماریانا تعادلاتی در شرایط موجود در ناحیه تناسلی ایجاد میکند .این تعادل به تنظیم میزان و نوع ترشحات متناسب با دوره فرد کمک میکند .

رفع بوی بد واژن :

از علل بوی بد واژن رشد باکتری و قارچ ها در نواحی واژنی است.ترشحات زیاد واژنی سبب رشد و تکثیر باکتری در نواحی واژنی میگردد.باکتری ها به علل مختلفی در واژن تکثیر میشوند .ولی به طور کلی محیط این ناحیه از بدن بانوان بسیار مرطوب ست .رطوبت زیاد و تاریک و گرم بودن ناحیه تناسلی بهترین فرصت برای باکتری هاست این عوامل مخرب در بدن رشد میکنند و سرعت سرسام آوری در رشد و تکثیر دارند.به همین دلیل سبب میشوند که ترشحات واژن و آلودگی های ناشی از تعریقبه مواد دیگری سنتز شوند که بوی بسیار ناخوشایندی در این ناحیه ایجاد می کنند .بوی بد میتواند ناشی از عفونت واژن نیز باشد که بوی تعفن انگیزی دارد .برای رفع این مشکلات راه حل های زیادی ارائه میشود .چراکه این مسائل بسیار مطرح و فراگیر در بین بانوان در همه جای دنیاست گیاه ماریانا و تمامی مشتقات آن سبب کاهش میزان باکتری موجود در واژن میشود.این امر سبب کنترل کردن باکتریها و عفونت ها در واژن و در نتیجه کاهش بوی بدن آن است کاهش بوی بد واژن به وسیله ماریانا از مهم ترین خواص این ماده طبیعی است.

رفع خارش واژن :

برای مشکل خارش ناحیه تناسلی خود چ روش طبیعی را میشناسید ؟بسیاری از بانوان برای رفع این مشکل دردسر ساز به دنبال درمان های شیمیایی هستند.زیرا معتقدند این روش ها زمان کمتر و بازده بالاتر دارند .گیاه ماریانا یک ماده طبیعی معجزه گر برای بانوان است و خواص بی بدیلی دارد .ماریانا در مدتی نه چندان طولانی رشد باکتری ها در محیط واژن را کاهش میدهد .در محیط مساعد تناسلی بانوان ایجاد این تعادل دشوار به نظر میرسد .ولی تنها با مصرف یک ماهه پودر گیاه ماریانا میتوانید التهابات این ناحیه را رفع کنید.این متد طبیعی از زمان های زیاد در طب سنتی برای رفع خارش واژن به کار رفته استخارش این ناحیه در فصول گرم سال به دلیل تعریق بیشتر آزاردهنده تر است .بنابراین مصرف ماریانا را در این فصل بیشتر توصیه میکنیم .این متد برای 6 ماه تا یک سال شما را از مصرف مجدد بی نیاز میکند .دوره مصرف ماریانا حدود 1 ماه است و به صورت هفته ای مصرف میشود .

آیا نتایج حاصله از استفاده ماریانا دائمی می باشد؟

نتایج حاصل از مصرف این داروی گیاهی و طبیعی به صورت آنی و حداکثر پس از دو هفته از اولین مصرف به خوبی قابل مشاهده می باشد .در صورت استفاده در بازه زمانی مشخص می توانید علاوه بر عدم مصرف ماریانا شاهد تغییرات شگفت انگیزی در تنگ شدن واژن و رفع مشکلات مربوط به این ناحیه باشید.

 

پیشنهاد ما : شیاف ماریانا بهتر است یا پودر آن؟

 

کلام آخر : 

همراهان گرامی لطفا در این نکته دقت لازم را داشته باشید در دوران بارداری و قاعدگی استفاده از تنگ کننده واژن ماريانا ممنوع است.

 

 

14 دیدگاه در “خواص مصرف پودر ماریانا

 1. مریم کمالی گفت:

  ۱.میخواستم بدون این قرص رو استفاده مرتب بکنیم کلن واژن تنگ میشه یا نه برمیگرده به قبلش.

  ۲.موقع کهدعادت ماهانه هستیم میتونیم استفاده کنیم بعد اگه کامل بزاریم ی شب تا صبح حل بشه قرص مشگلی نداره

 2. pary گفت:

  این محصول خیلی عالیه برای کلیه بانوان و بنظرم واقعا نیازه هر خانمی ست کاملا عفونت های زنانه رو برطرف میکنه بدون نیاز به متخصص زنان و قرص و پماد و … به همه خانمای ایرانی پیشنهادش میکنم

 3. راضیه سیف الهی گفت:

  سلام واقعا عالی بود ممنون بابت محصول خوبتون. توصیه میکنم بجای دکتررفتن قبلش از این محصول استفاده کنین

 4. arezo گفت:

  اخه می دونیین من که استفاده کردم تا 2 روز ازم اون ماده هه میومد بیرون یعنی نمیشه بلافاصله بعدش رابطه داشت مال همه اینچجوری میشه ؟

 5. شمیم گفت:

  من می خوام اینترنتی سفارش بدم ؟چنده قیمتش لطفا راهنمایی گنید روش مصرفشم بگین چجوریه

 6. مونیکا گفت:

  سلام در زمان پریود هم میشه از پودرش استفاده کرد ؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   سلام در زمان پریود اصلا استفاده نکنید

 7. leyla گفت:

  من زایمان اینا نداشتم.دکترمم میگه اوکی هستی.با اینکه دکترا میگن رابطه تاثیری تو تنگی گشادی نداره ولی من حس میکنم مثل قبل نیستم

 8. مانی گفت:

  یعنی واژن تنگ کنه؟؟باکرگی؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   یکی از خاصیت های این پودر یا شیافش تنگ کنندگی واژن هستش اونم به طور طبیعی نه مثل باکرگی یا به اون شدت

 9. fatima گفت:

  آدم خجالت میکشه بره عطاری بگیره وگرنه خیلی دلم میخاد بخرم ببینم چطوریه

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   میتونین خرید اینترنتی کنین

 10. سالومه گفت:

  سلام وقتتون بخیر من چهار ماهه باردار هستم میتونم از پودر یا شیاف ماریانا استفاده کنم ؟ مصرفش چجوریه برای جنینم ضرری نداره ؟

  1. سمیرا خداپرست گفت:

   سلام به هیچ وجه خانم باردار نباید استفاده کنه .و برای شما مطلقا ممنوع هستش بعد از زایمان میتونین استفاده کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *